Rodzaje Kamagry – który wybrać

Znana przede wszystkim pod postacią turkusowych pigułek, Kamagra występuje też w innych wariantach. Tabletki do ssania, kapsułki musujące, Kamagra w żelu i Super Kamagra różnią się nie tylko sposobem przyjmowania, ale też szybkością aktywacji, a nawet długością działania. Warto znać wszystkie rodzaje Kamagry i wybrać najlepiej dostosowany do swoich potrzeb.

Gdy w latach ’90 ubiegłego stulecia na rynku pojawiła się Viagra – niebieskie tabletki przepisywane pacjentom skarżącym się na problemy z impotencją – mężczyźni i przyjmujący ich lekarze nie mieli szerszej alternatywy w zakresie przepisywanych leków. Dziś dostępne są suplementy diety zawierające ten sam składnik aktywny – sildenafil, jednak wyróżniające się znacznie korzystniejszą ceną. Jednym z najchętniej stosowanych i najbardziej skutecznych jest Kamagra – dostępna w kilku rodzajach.

Spis treści

  • Kamagra w tabletkach
  • Kamagra do ssania
  • Kamagra w tabletkach musujących i w żelu
  • Super Kamagra

Kamagra w tabletkach

Najbardziej popularna jest Kamagra w postaci tabletek o turkusowym kolorze. Jako substancję czynną zawiera ona cytrynian sildenafilu o stężeniu 100 mg. W zależności od indywidualnych uwarunkowań każdego mężczyzny, Kamagra w tabletkach może być przyjmowana w trzech dawkach – 25 mg odpowiadającej 1 tabletki, 50 mg odpowiadającej 1 tabletki oraz 100 mg, czyli cała tabletka. Lek najlepiej przyjąć około 60 minut przed stosunkiem. Kamagra zaczyna działać mniej więcej po 30 minutach. Nie powoduje ona jednak wzwodu automatycznie – uaktywnia się w reakcji na pobudzenie np. pieszczotami. Efekt utrzymuje się do 4-6 godzin, podczas których erekcja może być osiągana wielokrotnie. Kamagra nie tylko poprawia ukrwienie członka, ale też opóźnia moment wytrysku, pozwalając na pełną kontrolę nad stosunkiem.

Kamagra do ssania

Taki sam składnik aktywny – cytrynian sildenafilu 100 mg – zawiera Kamagra do ssania. Dostępna jest w postaci kolorowych tabletek o smaku truskawkowym, bananowym, ananasowym i pomarańczowym. To propozycja nie tylko dla tych, którzy zamiast bezsmakowych tabletek wolą owocowe smaki, lecz także dla mężczyzn oczekujących szybszego działania leku. Kamagra do ssania wywołuje pożądany efekt już po 5-15 minutach, a utrzymuje się on tak samo długo, jak w przypadku leku w tabletkach – do 4-6 godzin. Jednak również w tym wypadku czynnikiem aktywującym sildenafil jest podniecenie, które od razu wywołuje satysfakcjonujący wzwód.

Kamagra w tabletkach musujących i w żelu

Dla panów, którzy od łykania tabletek wolą wypicie pełnego bąbelków napoju, stworzono Kamagrę w tabletkach musujących. Dostępna jest ona w kapsułkach o smaku pomarańczowym, do rozpuszczenia w wodzie. Podobnie jak wymienione wcześniej leki, Kamagra w tabletkach musujących zawiera cytrynian sildenafilu w dawce 100 mg. Działanie preparatu jest odczuwalne już po 5-15 minutach od wypicia napoju, a utrzymuje się do 4-6 godzin. Oprócz erekcji, lek powoduje także nieznaczne powiększenie obwodu i długości członka oraz wydłuża trwanie wzwodu.

Tak samo szybko i długo działa Kamagra w żelu. Dostępna w saszetkach po 5 ml, może dodatkowo stanowić ciekawy element gry wstępnej. Do wyboru mamy mnóstwo smaków, m.in. ananasa, truskawki, pomarańczy, wanilii, czekolady, banana, czarnej porzeczki czy toffi.

Super Kamagra

Oprócz sildenafilu w dawce 100 mg, Super Kamagra  zawiera też drugi składnik aktywny – dapoksetynę. Substancja ta daje mężczyźnie kontrolę nad wytryskiem – wydłużona erekcja ułatwia decydowanie o czasie jego wystąpienia. Działanie Super Kamagry jest odczuwalne po 15-30 minutach, a utrzymuje się 6 godzin, a nawet i dłużej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *